istanbul çıkışlı rafting turları
Erdem PİRDAL 13 Kasım, 2017 207

İstanbul Rafting Turları

Rafting sporu en sevilen adrenalin sporları listesinde hızla yükselmeye devam etmektedir. Bu yükselişin en büyük faktörü Düzce Melen çayıdır. Düzce Melen çayı lokasyon olarak İstanbul’a en yakın rafting parkuru konumundadır.

Şehir hayatından sıkılan ve hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için bulunmaz bir nimettir. Melen çayı rafting parkuru İstanbul’a 200 km. mesafededir ve 2,5 saat gibi bir sürede tesisimize ulaşmanız mümkündür

İstanbul çıkışlı rafting turları düzenlemeye çalışan bir çok firmayı internette bulmanız mümkündür. Bizim tavsiyemiz direk bizimle iletişime geçmeniz yönündedir. Bu size hem fiyat avantajı hem de daha güvenilir bir tur imkanı sunacaktır.

İstanbul çıkışlı rafting turları için belli bir sayının oluşması gerekmektedir. Bu nedenle rezervasyon yapmak istediğiniz tarihten iki hafta önce bize başvurmanız faydanıza olacaktır. Lokasyon olarak yakın olduğu için katılımcılarımızın %90 lık kısmı kendi aracı ile gelmeyi tercih etmektedirler.

İstanbul çıkışlı tur soran katılımcılarımız bazen servis yok cevabı aldığında raftinge ilgi olmadığı yönünde hataya düşmektedirler. İstanbul’ dan katılım çok fazladır. Sayı olarak her hafta sonu 600-1000 arası katılımcı ağırladığımız zamanlarda bile 17 kişilik servis aracını dolduramadığımız zamanlar olmaktadır. Nedeni de katılımcıların kendi araçları ile İstanbul’dan tesisimize ulaşım sağlamalarıdır.

İstanbul finans sektörü olarak Türkiye ekonomisinin büyük bir bölümünü oluşturduğu için İstanbul’da bulunan kurumsal firmaların ilgisi çok yoğundur. Her hafta sonu 50-100 kişi aralığında en az 1 firmanın katılımını almaktayız.

İstanbul çıkışlı rafting turları sezon olarak Nisan ve Ağustos ayları arasında yoğunlaşmaktadır. Yazımda da belirttiğim gibi düşündüğünüz dönemden en az iki hafta önce iletişime geçiniz. Yine belirttiğim gibi direk bizimle irtibat halinde olmanız faydanıza olacaktır.

Bize tur düzenlediğini ve katılımcı getireceğini vaat eden bir çok arkadaşın hüsranla servis dolmadı, tur iptal gibi bahanelerle gününüzü zindan ettiğini biliyoruz. Kurumsal kimliğin ağırlığıyla bu işi 17 senedir profesyonel anlamda yapan bir firmayız. Bu nedenle rafting gibi tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir sporda her zaman profesyonel yaklaşım sergilemenizi tavsiye ediyorum.

İstanbul rafting turlarımıza katılımınızı bekliyoruz

Yorum Yap