fırtına çayı rafting
20 Haziran 2018 09:00-18:00 Dalaman Çayı Fethiye MUĞLA

Dirmil yakınlarındaki Kocaş Dağı'ndan doğan, Dalaman Çayı Marmaris ve Fethiye arasında yer alır. Toplam uzunluğu 229 km.dir. Batı Toroslar’ın Göktepe ve Yaylacık dağlarından inen kolların birleşmesiyle büyüyen çay, dar ve derin bir vadi içinde akarak, Ortaca’nın 8 km. güneyinden denize dökülür.

Dalaman çayında amatör raftingçiler için R2 ve R3 parkurları kullanılmaktadır.Diğer kısımlar tehlike arz ettiği için amatör rafting sporcularına kapalıdır.

Dalaman Çayı dev kayalar etrafından akan , çavlanlı bembeyaz köpüklü suları, çam ormanları içinde yeralan muhteşem vadisi ile sizleri eğlenceye çağırıyor.

Mayıs - Kasım ayları arasında Marmaris, Fethiye, Dalyan bölgelerinden hareketle hemen hergün düzenlediğimiz ve R2 olarak adlandırdığımız günübirlik rafting turumuza katılabileceğiniz gibi, dostlarınızla birlikte ekibinizi oluşturup R3 adıyla andığımız Dalaman çayı yukarı parkurunda, nehir kenarı çadır kampı konaklamalı 2 günlük turumuza katılarak unutulmaz bir nehir macerası yaşayabilirsiniz

Turumuza katılmak için herhangi bir ön tecrübeye gerek yoktur. Her botta konusunda tecrübeli en az bir nehir rehberi bulunur.

Dalaman Rafting Fotoğrafları

dalaman çayı rafting
dalaman çayı rafting
dalaman çayı rafting

Booking Form