istanbul rafting turları
Erdem PİRDAL 13 Kasım 2017 207

İstanbul Çıkışlı Rafting Turları

Rafting sporu en sevilen adrenalin sporları listesinde hızla yükselmeye devam etmektedir. Bu yükselişin en büyük faktörü Düzce Melen çayıdır. Düzce Melen çayı lokasyon olarak İstanbul’a en yakın rafting parkurudur.

rafting fiyatları
Erdem PİRDAL 19 Kasım 2017 107

Rafting Fiyatları

Rafting fiyatları almak istediğiniz hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize uygun rafting paketleri bulunmaktadır. En uygun fiyat aralıkları ve rafting fiyatları için yazımızı inceleyiniz.

düzce melen çayına nasıl ulasilir
Erdem PİRDAL 13 Aralık 2017 107

Düzce Melen Çayı'na Nasıl Ulaşılır

Düzce Melen çayı'na ister kendi aracınızla isterseniz servis araçlarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz. Kendi aracıyla Düzce Melen çayına gelmek isteyenlere kolaylık olması için en kısa yol tarifleri yaptık.

Düzce Rafting Parkurunu Bekleyen Tehlike
Erdem PİRDAL 06 Aralık 2017 107

Düzce Rafting Parkurunu Bekleyen Tehlike

Düzce de rafting sporu yapılmaya başladığından bu yana Düzce turizmi için büyük kitleler bölgeye çekilmeye başlanmıştı. Taki İstanbul su ihtiyacının karşılanması için Melen barajı projesi ortaya çıktı rafting sporu içinde büyük bir tehlike kapımıza dayandı.

Melen Çayı su seviyesi
Erdem PİRDAL 06 Aralık 2017 107

Melen Çayı Su Seviyesi

Melen çayı doğal olarak taşıdğı su yanında küçük çaplı kaynak taşıyan kolların birleşmesi ile taşıdığı suyu artırmaktadır. Bir de mevsimsel şartlara bağlı olarak kar suyu, yağmur suyu gibi etkenlerde melen çayı su seviyesini artırmaktadır.

rafting tehlikelimidir
Erdem PİRDAL 29 Kasım 2017 207

Rafting Tehlikelimidir

Rafting tehlikeli bir spor olarak görülsede aslında bu azgın dalgalar arasında boğuşan insan videolarının oluşturduğu algıdan kaynaklanmaktadır.